Wielkie reOtwarcie!

kp

 

Witajcie wszyscy Wy, którzy jesteście znudzeni koszulkami które można kupić wszędzie.
Przedstawiamy Wam Kartę Postaci. Firmę, która w roku 2012 sprzedała ponad 1000 koszulek  i posiada ponad 850 zadowolonych klientów. Z przyczyn czysto formalnych zawiesiliśmy działalność w listopadzie ubiegłego roku, przyczyniły się do tego pewne firmo-wydawnictwa, która bardzo ładnie wymyśliły sobie i opublikowały kilka złych i nieprawdziwych rzeczy na nasz temat. Wszystko to przyczyniło się do braku rentowności sklepu, a nie chcieliśmy nielegalnie prowadzić firmy.

Po wielu miesiącach prac i wyrabiania nowej jakości usług przedstawiamy Wam nasz sklep. Nowy i usystematyzowany pomimo tego, że grafika się nie zmieniła J!
W naszym sklepie znajdziecie koszulki z Waszych ulubionych seriali, z mangi i anime, z gier i wiele innych geekowskich pozycji!
Mamy też nowych patronów takich jak:

(['_trackEvent','outbound-article','http://www.PadPortal.pl']);">www.PadPortal.pl
(['_trackEvent','outbound-article','http://www.Komikslandia.pl']);">www.Komikslandia.pl
(['_trackEvent','outbound-article','http://www.ZaczytaniMangami.eu']);">www.ZaczytaniMangami.eu

Ruszyliśmy też z ogromnym projektem jakim jest Fantasy Expo 2013. Wszystkie szczegóły tego projektu znajdziecie na stronie (['_trackEvent','outbound-article','http://www.FantasyExpo.pl']);">www.FantasyExpo.pl oraz na fan page (['_trackEvent','outbound-article','http://www.facebook.com']);" target="_blank">www.facebook.com/FantasyExpo 

Jeżeli dopatrzycie się jakiś rażących niedociągnięć w sklepie prosimy o kontakt na adres mailowy:
zaproszenia-sorrento@gmail.com

Pozdrawiamy i cieszymy się, że znów jesteście z nami!

Dodaj komentarz