Rok 2013, plany, życzenia, współpraca!

kp

Witamy!

Przepraszamy za tak długą bierność z naszej strony. Na wstępie chcielibyśmy wszystkim życzyć aby rok 2013 był rokiem pełnym zdrowia, radości oraz tony mang, anime, filmów oraz świetnych książek !

zaproszenia-sorrento oficjalnie może ogłosić, iż zaczynamy ogromną współpracę ze sklepem KOMIKSLANDIA.pl , nasze koszulki z działu MANGA&ANIME od dziś są dostępne za naszą cenę w sklepie pod adresem (['_trackEvent','outbound-article','http://www.Komikslandia.pl']);" target="_blank">www.Komikslandia.pl .

Zapytacie, co to zmienia? A zmienia wiele, ponieważ poprawi się na pewno dostępność koszulek oraz czas dostawy, postaramy się zawsze przypominać wam, że poczta polska nie jest dobrym wyborem i chociaż wiele razy w ubiegłym roku staraliśmy się aby wszystko było na czas to pomimo że nie raz wysyłaliśmy koszulki nawet dzień po wpłynięciu pieniążków to poczta potrafiła dostarczać wam koszulki tygodniami. Z naszej strony, pomimo że staraliśmy się dopilnować wszystkiego, PRZEPRASZAMY.

Dziękujemy wszystkim klientom oraz fanom na fan page za to, że byliście z nami. W najbliższych dniach zaczną pojawiać się recenzje mang oraz anime, obarczone logo karty postaci oraz komikslandi.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszego fan page ((['_trackEvent','outbound-article','http://www.facebook.com']);" target="_blank">http://www.facebook.com/zaproszenia-sorrento) oraz fan page komikslandi ((['_trackEvent','outbound-article','http://www.facebook.com']);" target="_blank">www.facebook.com/Komikslandia) , gdyż pojawiać się będą raz w miesiącu konkursy, gdzie do wygrania będą nasze koszulki jak i gadżety, mangi i anime ze sklepu komikslandia.pl .

Polecamy gorąco sklep i zapraszamy na III Dni Fantastyki w Chełmie Śląskim, które odbędą się 16-17 lutego 2013, gdzie będzie można spotkać sklep KOMIKSLANDIA oraz zaproszenia-sorrento.

Gorąco pozdrawiamy i jeszcze raz
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!

Portal www.zaproszenia-sorrento.pl oraz sklep www.Komikslandia.pl

Fan Page sklepu Komikslandia.pl :
(['_trackEvent','outbound-article','http://www.facebook.com']);" target="_blank">http://www.facebook.com/Komikslandia

3 komentarzy

  1. (['_trackEvent','outbound-commentauthor','http://www.facebook.com']);" rel='external nofollow' class='url'>Kamil Górecki pisze:

    Już w krótce, na prawdę na dniach, konkurs KartyPostaci oraz Komikslandi w którym wygrać będzie można nasze koszulki. A w lutym planujemy konkurs w którym do wygrania będą gadżety oraz mangi/komiksy ze sklepu komikslandia ;) Zapraszamy do śledzenia fan page komikslandi (['_trackEvent','outbound-comment','http://www.facebook.com']);" rel="nofollow">http://www.facebook.com/Komikslandia

Dodaj komentarz