Ręcznie robione arcydzieła weselne

Ręcznie robione dodatki weselne – zaimponuj i daj się zapamiętać

Nie ma co ukrywać, przyjęcie weselne jak i cały ślub, każdy chce zorganizować tak, aby jak najdłużej zapadł w pamięć zaproszonych gości. Jednym z czynników który może spowodować taki efekt jest element zaskoczenia, można go osiągnąć na wiele sposobów, np. poprzez ręcznie robione elementy.

Głównym czynnikiem który powoduje emocje u zaproszonych jest dekoracja sali i dobór odpowiednich dodatków weselnych. Dobrze gdy wszystkie elementy ze sobą współgrają i stanowią spójną całość.

Ręcznie projektowane równa się oryginalne

Wybierajcie zawsze oryginalne, ręcznie projektowane zaproszenia ślubne. Nic nie potrafi wykonać projektów tak jak człowiek. Projektujący oddaje kawałek siebie w to co robi. I to widać już przy pierwszym spotkaniu z taką rzeczą. Najmniejsze detale właśnie są składowymi charakteru i klimatu przyjęcia. Pierwszym elementem na który warto zwrócić szczególną uwagę są autorskie zaproszenia ślubne, które bardzo często są swojego rodzaju arcydziełami sztuki. Na rynku znajdziemy  ich wiele rodzajów, ręcznie zdobione, wycinane, klejone, jednak my uważamy że nie powinny być one przesadnie upiększane. Tak wykonane zaproszenia tracą wiele ze swojego uroku. Urok wynika z prostoty i dlatego nie ilość bajerów, a właśnie unikalny wzór powinny przesądzać o atrakcyjności takiego zawiadomienia ślubnego.

Projekty powinny być zgodne

Oryginalne zaproszenia ślubne to nie wszystko. W tym momencie przychodzi czas na wybór pasujących do nich dodatków ślubnych. Do pełni kompozycji przydadzą się też naklejki na ciasto, menu, weselne, pudełka na placki i wiele więcej. Jednym z pierwszych elementów jaki widzą przybyli na przyjęcie weselne jest plan stołów, który pomaga uporządkować i usprawnić przepływ gości. Powiązane z nim są także numerki na stoły, które powinny być widoczne, z daleka ale także dopasowane stylistycznie do całości imprezy. Wyjątkowym gościom takim jak rodzicom, dziadkom, chrzestnym czy nawet świadkom warto przygotować osobne zaproszenia jak i podziękowania. Podziękowania mogą występować w różnych formach, np. statuetek akrylowych czy też pudełek na alkohol.

Jeśli wszystkie elementy będą graficznie i stylistycznie ze sobą współgrały, macie większe szanse na to że wasze wesele zostanie na długo zapamiętane.

pudełka na wódkę
pudełka na wódkę

 

Zobacz również