O nas

zaproszenia-sorrento.pl

Nasz portal ma być miejscem gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Prowadzony jest przez grupę miłośników szeroko pojętej fantastyki. Sami nazywamy siebie redaktorami,a nasz portal prasą internetową. Uważamy, iż mamy do tego pełne prawo z racji tego co robimy. Chcemy aby wszyscy znaleźli tutaj coś dla siebie.

Każdy kto odwiedza to miejsce jest związany z fantastyką. Jest pasjonatom w mniejszym lub większym stopniu. Nie zaprzeczamy, że istnieje wiele dobrych portali specjalistycznych, o ‚figurkach’, o mandze i anime, o grach, jednak postaramy się dostarczyć całą tą wiedzę, okraszoną ciekawymi artykułami, nietuzinkowymi przemyśleniami redaktorów, relacjami oraz wywiadami poprzez nasz portal. Poprzez jedno miejsce.

Ilu z was, którzy to czytają interesuje się kilkoma zagadnieniami współczesnej fantastyki? Każdy z was coś czyta, coś ogląda, gra lub grał w jakąś grę planszową. Dlaczego nie mielibyśmy dostarczyć wam ciekawostek z wszystkich tych dziedzin naraz!

Postaramy się pisać tutaj o grach konsolowych, o systemach rpg, o grach karcianych i bitewnych. Znajdziecie tutaj recenzje książek czy filmów. A przede wszystkim nasze koszulki!

Będziemy starali się pisać jak najczęściej, po równo o wszystkim. Na pewno pojawiać się będą u nas wszelkiego rodzaju nowości i ciekawostki ze świata fantasty, czy też recenzje nowych książek lub filmów.

Zapraszamy do czytania naszych newsów, postaramy się dostarczyć je w jak najbardziej przejrzystej oraz przyswajalnej formie!
Pozdrawiamy Team Karty Postaci

 

Dodaj komentarz