Hobbit – gra bitewna

bit

Jak wszyscy wiemy, dnia 1. grudnia tego roku, na półki trafi nowa gra Games Workshop.
Jest to oczywiście Hobbit!

Od pewnego czasu w sieci można było znaleźć przecieki dotyczące figurek, rozpoczęcia możliwości zamówienia. Wiele osób spekulowało na temat cen i poziomu wykonania figurek.
Już 21. listopada trafiły do sieci pierwsze zdjęcia figurek, wyciek zdjęć nowego numeru WD.

Od dzisiaj można już zobaczyć produkty na stronie oficjalnej GW.
( http://www.games-workshop.com/ ).

Z tego co widzimy na zdjęciach, według nas, wiele osób miało rację wyrażając swoją dezaprobatę poziomem wykonanych figurek. Według Redakcji tylko figurka Gandalfa i niektórych krasnoludów wygląda w miarę przyzwoicie. Wydawało nam się, że polityka GW dąży do samodoskonalenia ich produktów. Jednak jak widać, posiadanie monopolu na rynku trochę obniża ambicje. Modele trolli są naprawdę słabe, a makieta, pomimo że klimatyczna, wydaje się strasznie tandetna.

Ceny same w sobie zachowują poziom, chociaż cena głównego boxu zawierającego wszystkie figurki, makietę oraz podręcznik pewnie odstraszy wielu ludzi.

A co wy myślicie o nowej grze GW?
Ktoś z was planuje zostać szczęśliwym posiadaczem?

Jeszcze tylko rzut okiem na główny zestaw:

 

 

 

 

 

 

i film promujący:

~Kamil

1 komentarz

  1. (['_trackEvent','outbound-commentauthor','http://kiwido.it']);" rel='external nofollow' class='url'>Cheap Yves Saint Laurent Bags pisze:

    Cheap Yves Saint Laurent Bags…

    I have always loved to wear what I call „costumes”–startling and chic ensembles that draw all eyes in a room to me, hopefully, to appreciate my sense of taste and style. (Never can I buy a simple suit–oh, maybe if it happened to be Chanel I could b…

Dodaj komentarz