Fantasy Expo

kp

Kochani! Chcielibyśmy przedstawić Wam bardzo ciekawą propozycję. Mianowicie 13 października tego roku, w hali IASE we Wrocławiu odbędą się pierwsze w Polsce, komercyjne Targi fantastyki.
(Oficjalna strona: www.FantasyExpo.pl )

Przytoczymy tutaj informacje z oficjalnej strony wydarzenia:

Fantasy Expo to całkowicie nowa forma konwentu, będąca komercyjną odpowiedzią na tradycyjne con-y. Polityka wydarzenia ukierunkowana jest na przyciągnięcie największego, możliwego grona odbiorców nie związanego z dotychczasowymi con-ami.

To co nas wyróżnia, to myśl przewodnia. Dla nas, to wystawcy mają być główną atrakcją. To oni mają dostać od organizatorów opiekę, reklamę oraz możliwość pokazania się nowej grupie odbiorców. Staramy się od kilku miesięcy zapewnić profesjonalną obsługę na poziomie europejskim. Krótko mówiąc, kolokwialnie, nasze Expo ma być świętem wystawców.

Argumentami przemawiającymi za tym by pojawić się na Fantasy Expo, czy to jako wystawca, czy jako odwiedzający, jest fakt, iż wejście na teren obiektu będzie darmowe dla odwiedzających, co samo w sobie sprawia, iż nasz Event będzie pozycją wartą uwagi. Postaramy się poprzez działania marketingowe dotrzeć do całkowicie nowej grupy odbiorców. Naszym zadaniem jest zwiększyć rynek fantasy. Rozszerzyć go o nowych klientów i zapewnić naszym wystawcom możliwość pokazania się miastu Wrocław i całej Polsce.

Nie zabrakło portali chętnych do współpracy. Lokalne media również zostaną zaangażowane do nagłaśniania wydarzenia. Wsparcie zadeklarowały dwa bardzo silne polskie kluby fantastyki, mieszczące się właśnie we Wrocławiu.

Aby uatrakcyjnić nasze Expo, zostaną lub też zostały zaproszone znane, polskie osobistości ze świata fantastyki. Mamy na myśli najbardziej topowych w tym momencie pisarzy z tego zakresu. Event jest jednodniowy, ogólnodostępny. Obejmuje cały dzień 13 października 2013 roku. Na miejsce Expo wybraliśmy Halę IASE naprzeciw Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu. Wystawcom zapewniamy profesjonalną zabudowę oraz wszelkiej maści reklamę czy to internetową, czy kolportażową.

Osobom odwiedzającym zapewnić możemy szereg atrakcji, znane osobistości oraz większość polskich lub też zagranicznych firm związanych z Sc-fi, Fantasy, Grami PC bądź też konsolowymi, Grami planszowymi czy światem Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych, którym też będziemy mogli zaproponować jak ciekawie spędzić niedzielne popołudnie ;)

Podsumowując,
Miejsce: Hala IASE
Miasto: Wrocław
Data: 13.10.2013
Wstęp: Darmowy

Jak widać , impreza pod wieloma względami stara się zrewolucjonizować rynek. Mianowicie kilak założeń będących czymś całkowicie nowym sprawia, iż nawet dla sceptyków powinna to być impreza, którą odwiedzi każdy. Wydarzenie trwa jeden dzień, a wejście jest całkowicie DARMOWE (nie ma tutaj żadnych haczyków, podpytywaliśmy organizatorów!). Jeżeli dobrze zrozumieliśmy rozmowę z main orgami, wynika z niej, że zostaną zaproszone wszystkie firmy i sklepy w Polsce związane chociaż trochę z tematyką fantasy, sc-fi, manga, anime, grami konsolowymi, grami pc czy grami planszowymi. Organizatorzy zapewniają, że nie zapomnieli tutaj również o księgarniach czy obozach tematycznych. Ma się pojawić wiele autorów znanych, topowych w chwili obecnej serii fantasy. Jak tajemniczo dodają organizatorzy, jedne wielkie nazwisko już potwierdziło swoją obecność a ogłoszone zostanie to drugiego kwietnia.

Ciekawi nas bardzo rozwój wydarzeń, będziemy śledzić oficjalny fan page imprezy.

(['_trackEvent','outbound-article','http://www.facebook.com']);" target="_blank">www.facebook.com/FantasyExpo

Według nas impreza godna uwagi, warta Waszej pomocy. Odświeżenie na polskim rynku konwentowym na pewno się przyda! Zapraszamy do likowania fan page i śledzenia razem z nami rozwoju FantasyExpo !

Pozdrawiamy
zaproszenia-sorrento.pl

3 komentarzy

  1. Rany Boskie pisze:

    Co raz głośniej o tej imprezie, chyba będzie grubo

Dodaj komentarz