Rzeczy które koniecznie muszą znaleźć się na weselu!

Przygotowania do ślubu i wesela są skomplikowane, nie zmienia to jednak faktu że w większości przypadków wyglądają bardzo podobnie. Logistyka i dogranie wszystkich ważnych elementów zajmuje długie miesiące ciężkiej pracy i przemyśleń. Często zapomina się o małych drobiazgach, jednak ważnych dla całej ceremonii i postrzegania ogółu. Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy małe resume rzeczy o których obowiązkowo musisz pamiętać. Które urozmaicają a często nawet inicjują całą zabawę.

Pamiątkowy ślad po gościach

Księga gości na stałe zagościła na salach weselnych w całym kraju. Księga gości na ślub to idealny powiernik wszystkich śladów jaki pozostawią po sobie zaproszeni na przyjęcie wasi wyjątkowi goście. Będzie to wspaniała pamiątka i przypomnienie tego wspaniałego dnia i miło spędzonych wspólnie chwil. Z takiej pamiątki aż promieniuje atmosfera waszej niezwykłej zabawy.

Skromne upominki ślubne

Miło będzie jeśli podarujecie również coś od siebie dla waszych wyjątkowych osób. Nie musi być to nic wielkiego. Wystarczy przygotować drobne upominki dla wszystkich zaproszonych. Co nimi może być? Wybierz cukierki, figurki, breloczki, podziękowania, słoiczki z miodem, masz tak naprawdę mnóstwo wspaniałych opcji! Wystarczy tylko troszkę poszukać.

Tradycyjny stół pełen smakołyków

Szwedzki stół? Jakże to wymowne, każdy kocha jak smakołyki są zebrane w jedno widoczne miejsce i można z nich czerpać garściami. Wystarczy że stół zapełnicie i postawicie go tuż obok. Każdy go z pewnością odnajdzie i się do niego dobierze. A co na nim? To już kwestia wyboru, najczęściej są to szynki, kiełbasy, nalewki i sałatki. Ale co stoi na przeszkodzie żeby skomponować go po swojemu.

Zobacz również